Kunstniku külalistemaja

Külalistemaja / Skulptuuriaed / Üritused / Kontserdid / Pulmad / Toitlustus / Suveetendused / Modelleerimise ja joonistamise kunstiõpped

Tallinnast 26 km kaugusel asuv romantiline Laitse Graniitvilla on eriline koht eriliste sündmuste tähistamiseks. Ajaloolise maakivist hoone alumisel korrusel on kaks suurt saali koosolemiste läbiviimiseks. Ülemisel korrusel on sviidid erinevate kunstnike teostega neile, kes öömajale jääda soovivad. Graniitvilla ümber laiub paljude suurte kujudega skulptuuriaed – majaperemehe, Tauno Kangro looming.

Laitse Graniitvilla – lummav kunstikogemus. Skulptor on elu sisse puhunud renoveeritud hobusetalli, paigutades seintele erinevaid kunstiteoseid. Graniitvilla ümbruses leiab suure skulptuuriaia ja kui satud jalutuskäigu ajal kohtuma majaperemehega, võid kindel olla, et skulptor räägib heameelega graniitvilla loomislugu ning skulptuuride valmistamisprotsessist.

Inspireeritud loodusest, luksuslik külalistemaja pakub külastajatele mugavat ja rahulikku majutust. Kõigis üheksas sviidis on kaks korrust. Aeg lausa seisab sellises majas olles, mis on nii originaalne ja mõnusa atmosfääriga.

 

Kontserdid ja etendused. Laitse Graniitvilla korraldab tihti kontserte koos muusikute ja lauljatega Eestist ja mujalt. Üks tuntumaid saateid, mis graniitvillas filmitud, on “Laula mu laulu”. Samuti tehakse ka erinevaid teatrietendusi näiteks Draamateatri poolt jne. Rohkema informatsiooni ja piletimüügi kohta saab infot Piletilevist.

Ja muidugi on olemas ka kõik informatsioon Laitse Graniitvilla facebook.com lehel:  www.facebook.com/graniitvilla

Modelleerimise ja joonistamise kunstiõpped koos majaperemehega, kes õpetab külalistele skulptuuride valmistamist või inimkeha kujutamist paberil. Enamasti on kaasatud ka aktimodell, et inimest jäädvustada just nii, nagu teevad seda igapäevaselt kunstnikud ise. Niisugune kursus kestab ca 1,5-2 tundi ja selle saab kujundada ükskõik millise koosolemise värvikaks osaks – olgu see siis seminar, ettevõtte kliendipäev, pulmapidu, lapse sünnipäev või lihtsalt poissmeeste õhtu.

Graniitvillal on kaks saali, mida on võimalik rentida. Suures saalis on ruumi 200+ inimesele, kus on võimalik pidada pulmi, vastuvõtte, pidusid, kontserteid jne. Kaminasaal on sobilik kuni 50-le inimesele seminarideks, koosolekuteks, vastuvõttudeks, sünnipäevadeks. Atmosfäär on rahulik, mugav ja stiilne.

2016. aasta augustis sai Graniitvila presidendi auhinna “Ilus Eesti kodu 2016”.

Meie asukoht

KONTAKT

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST