KOHALETOIMETAMINE & TAGASTAMINE

KOHALETOIMETAMINE

Usaldus ja kogemus on kaks kõige tähtsamat aspekti kunstiteoste transpordis ja käitlemises.

Kunstiteose andmine võõrastesse kätesse, tahab igaüks olla kindel, et ta teeb koostööd osava ja usaldusväärse partneriga. Tahetakse olla kindlad, et kunstiteos on õigetes kätes. Nii ka meie, mistõttu teeme koostööd Eestis asuva kunstiteoste veoettevõttega Plado Art Services OÜ.

Plado Art Services on tegelenud kunstitranspordiga 2004. aastast ning neil on palju kogemusi ning teadmisi. Seetõttu saame tagada, et kunstiteosed jõuavad ostjani täiuslikus seisundis.

On mõned riigid, kuhu meie veebipoe check-out kohaletoimetamist ei võimalda. Nendes riikides peame korraldama transpordi lähtuvalt täpsest asukohast ning sellest, milline on kunstiteos. Kui teil on tekkinud selline probleem, võtke meiega otse ühendust ja me heameelega korraldame teie jaoks transpordi.

TAGASTAMINE

Meie tagastuspoliitika kehtib 14 päeva. Kui teie ostu sooritamisest on möödunud 14 päeva, ei saa me enam pakkuda tagasimakset või vahetust.

Selleks, et toodet tagastada, peab toode olema kasutamata ja samas seisus, mis ta oli kätte saades. Samuti peab toode olema ka originaalpakendis.

Tagastamine ei kehti järgmistele toodetele:

Kinkekaardid, kunstiõpe ning üritused

Isikupärastatud või tellitud kunstiteosed

Tagastamiseks vajame ka kviitungit või ostukinnitust.

On teatud olukorrad, kus tagasimakse on ainult osaline:

Raamatud, märkmikud või sarnased tooted, millel on näha selgeid kasutusmärke.

Kõik tooted, mis ei ole esialgses seisukorras, on vigastatud või puuduvate osadega.

Kõik tooted, mis tagastatakse 14 päeva pärast tarnimist.

TAGASIMAKSED

Kui teie tagastus on kätte saadud ning üle kontrollitud, saadame me teile e-kirja, et oleme toote kätte saanud. Samuti teavitame teid teie tagasimakse kinnitamisest või tagasilükkamisest.

Kui tootega on kõik korras, siis tehakse tagasimakse teie kontole lähipäevil.

Mida teha kui tagasimakse pole teie kontole jõudnud

Kui te ei tagasimakset saanud, siis kõigepealt kontrollige oma pangakontot uuesti. Seejärel kontakteeruge panga või krediidifirmaga, äkki on tagasimakse veel töötluses. Kui olete seda kõike teinud ning tagasimakse ei ole teieni jõudnud, siis kontakteeruge meiega aadressil info@skulptuuristuudio.ee

ALLAHINNATUD TOOTED

Ainult täishinnaga tooteid on võimalik tagastada, allahinnatud toodetele see ei laiene.

VAHETUSED

Me vahetame tooteid ainult juhul, kui need on defektiga või kahjustada saanud. Kui teieni jõuab toode, mis on vigastada saanud, siis palun sellest meile teada anda aadressil info@skulptuuristuudio.ee. Palun lisada detailse kirjaga kaasa ka pildid kahjustunud tootest, et saaksime kiirelt leida sobiva lahenduse. Võib juhtuda, et kahju on toimunud tarnimise ajal, millisel juhul kontakteerume kindlustusega ning teeme kas tagasimakse või toote vahetuse. Alati arutame kõik võimalused läbi ostjaga, et leida parim lahendus.

SAATMINE

Toodete tagastusaadressiks on SkulptuuriGalerii OÜ, Uus 20, 10111, Tallinn, Estonia.

Toote tagasisaatmise eest maksab ostja, kes soovib toote tagastada. Transpordikulud ei kuulu tagastamisele. Kui te saate tagasimakse, siis sealt arvutatakse samuti transpordikulu maha.

Olenevalt riigist ja elukohast, vahetustoote saabumine on varieeruv.

Kui te saadate tagasi toote, mille väärtus on üle 75€, soovitame teil võtta jälgitav transporditeenus või kindlustus tootele. Meie ei garanteeri, et teie tagastatud toode meieni jõuab.